درگاه ثبت نام
فهرست محتـوا لیست غرفـه ها کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره سیـونت

دربـاره سیـونت

معرفی اجمالی سایت سیـونت

معرفی سیـونت

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی ؛ با هدف ایجاد محیطی ایمن و مناسب جهت خرید و فروش محتوای دیجیتال ، توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.

در سیـونت شما می توانید فایل های مورد نیاز خود را با گارانتی عودت وجه 7 روزه خریداری نمایید ؛ چنانچه پس از خرید فایل ، توضیحات آن با فایل دانلودی همخوانی نداشت ، می توانید به تیم پشتیبانی سایت پیام دهید و به این ترتیب وجه پرداختی را به صورت تمام و کمال دریافت نمایید.

این پلتفرم اولین سامانه هوشمند خرید و فروش فایل بومی است که تمامی فایل ها توسط کارشناسان بررسی شده و این امر باعث شده که کاربران با خیال راحت و با گارانتی معتبر فایل مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

آرشیـو فایـل ها

شما هم از سیونت درآمد کسب کنید.

در سیونت شما دو روش عالی و مناسب برای کسب درآمد پایدار دارید :

1- در سایت سیـونت به عنوان فروشنده فعالیت کنید.

اگر دارای فایل های با کیفیت و مناسب هستید ، می توانید غرفه آنلاین خود را در سایت سیونت به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ گونه محدودیتی راه اندازی نمایید و فایل های خود را جهت فروش ثبت کنید. شایان ذکر است که سیونت کمترین کازمرد را از بین سایت های مشابه ، برای هر فروش موفق کسر می نماید که معادل 25% مبلغ فروش فایل می باشد.

2- در سایت سیـونت به عنوان معرف فعالیت کنید.

سایت سیونت را به دوستان خود معرفی نمایید تا در آن غرفه درست کرده و فایل های خود را بفروشند ، به این ترتیب به پاس قدردانی از شما ، 10% مبلغ فروش هر فرد معرفی شده به شما تقدیم می شود. همچنین در صورتی که افراد معرفی شده اقدام به خرید محتوا نمایند ، باز هم به شما 10% مبلغ خرید تعلق می گیرد. به این ترتیب با یک تیر دو نشان زده اید.
نکته جالب اینجاست که اگر در یک تراکنش ؛ معرف خریدار و فروشنده شما باشید ، میزان حق الزحمه شما معادل 20% مبلغ تراکنش خواهد بود.

غرفه بسازید ... معّرف شوید ...

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal