درگاه ثبت نام
فهرست محتـوا لیست غرفـه ها کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره سیـونت

قوانیـن و مقـررات

قبل از ایجاد حساب کاربری نسبت به مطالعه دقیق قوانین و مقررات اقدام نمایید.

تعاریف کلـی

مدیـر : آقای میثم شریفی به عنوان مدیر و صاحب امتیاز سامانه هوشمنـد سیـونت

سیـونت : سامانه تخصصی خرید و فروش فایل همراه با گارانتی ؛ با آدرس اختصاصی https://SaveNet.ir که با هدف خرید و فروش مطمئن فایل به صورت تخصصی فعالیت می کند.

پنل مدیریت غرفـه : پنلی است که از طرف سیـونت در اختیار کاربران قرار گرفته و از این طریق می توانند از آن بر اساس چهارچوب قانون استفاده نمایند.

کاربر عادی : کاربری که قصد خرید فایل را دارد. کاربر شخصی حقیقی یا حقوقی است که از خدمات و اطلاعات سیـونت استفاده می کند ، کاربر عـادی می تواند دارای حساب کاربری در سیـونت باشد و یا حساب کاربری نداشته باشد.

کاربر فروشنـده : شخصی حقیقی یا حقوقی است که فایل های خود را در بستر سیـونت می فروشد و حداقل یک غرفـه ثبت شده در سیـونت را دارا می باشد.

شرایط عمـومی

1-1- بازدید از سایت سیـونت بدون ایجاد حساب کاربری امکان پذیر است ؛ ولی برای استفاده از خدمات های دیگر باید حساب کاربری ایجاد شود.

1-2- کاربران برای استفاده از خدمات این سامانه ابتدا می بایست نسبت به مطالعه قوانین و مقررات سایت اقدام نمایند و ثبت نام ایشان به منزله قبول این قوانین تلقی خواهد شد.

1-3- سیـونت در هر زمان می تواند حساب کاربران خاطی و متخلف را مسدود کرده و موجـودی پنـل آنها را مسترد نماید و در این خصوص ملزم به پاسخگویی نیست و فقط گزارشی از روند و دلیلی را برای کاربر ارسال می کند و کاربر در این خصوص هیچ گونه حقی برای اعتراض (از هر طریق) را ندارد.

پنـل کاربـری (مدیریت غرفـه)

2-1- شخص حقیقی یا حقوقی می تواند نسبت به ایجاد حساب کاربری در سایت سیـونت اقدام نماید.

2-2- آدرس غرفه نباید حاوی کلمات مغایر با عرف و شرع جامعه و قوانین باشد.

2-3- هر پنـل کاربـری برای همیشه به صورت رایگـان فعال خواهد بود و سیـونت هزینه ای به عنوان اشتراک از کاربران دریافت نمی نماید.

2-4- سیـونت می تواند در هر زمان و با اطلاع قبلی و با ارایه دلیل حساب کاربری را بسته و موجـودی پنل آن را مسترد نماید.

2-5- پنل کاربری مختص استفاده شخص ثبت نام کننده است ؛ در صورت ارائه ایمیل و رمز عبور به سایرین و در نتیجه بروز هر گونه اشکال، ایراد، سوءاستفاده، شخص کاربر مسئول خواهد بود.

2-6- مسئولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور و آدرس ایمیل با کاربران بوده و کاربران مکلف اند در صورت فراموشی ، مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری ، از طریق ارتباط با پشتیبانی ، سامانه سیـونت را در جریان قرار دهند.

2-7- تنها اشخاصی که بیش از 12 سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری نمایند.

شرایط استفاده

3-1- کاربر عادی باید اطلاعات زیر را جهت ثبت نام وارد نماید : نام ، نام خانوادگی ، ایمیل.

3-2- سامانه سیـونت مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار ، نظیر وقوع بلایای طبیعی ، شرایط غیرعادی ، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا ، خرابی در هاستینگ ، فیلترینگ و ... باشد ، نخواهد داشت.

3-3- محدویت ارتباط با کاربران سیـونت شامل غرفـه ها ، کاربران عادی و غیره آزاد است و سیـونت در این خصوص حق دخالت ، بررسی یا موارد مشابه را نداشته و از این باب نیز مسئولیتی متوجه سیـونت نیست.

شرایط استفاده کاربر فروشنـده

4-1- کاربر فروشنـده صرفا فایل هایی می تواند بفروشد که متعلق به وی بوده و یا از صاحب اصلی آن اجازه گرفته شده است.

4-2- در صورت هرگونه تخلف از ناحیه کاربر فروشنده در خصوص جعل ، کپی برداری و موارد مشابه ، سیـونت مسئولیتی ندارد.

4-3- تکالیف فروشگاه اینترنتی و رعایت موارد قانونی همچون ارائه فاکتور مورد تایید مراجع ذی ربط به عهده کاربر فروشنـده بوده و سیـونت به هیچ عنوان در خصوص فایل و خدمات غرفـه ها نسبت به ارائه فاکتور اقدام نمی کند.

4-4- تمامی کاربـران فروشنده موظف هستند تنها فایلهایی را در غرفـه خود ارائه دهند که با قوانین جمهوری اسلامی ایران سازگاری داشته باشد و همچنین حق فروش و ارائه آن فایل برای فروشنده وجود داشته باشد و در صورتی تخطی تمامی عواقب ناشی به عهده کاربر فروشنـده می باشد.

4-5- کاربر فروشنـده با قبول شرایط و مقررات سیـونت می پذیرد که کاربران عادی می توانند نسبت به اعلام نظر خود در قسمت مربوط اقدام کنند. تمامی نظرات نمایش داده شده در سیـونت در بخش ارتباط آنلاین با فروشنده ، توسط کاربران درج می شود و سیـونت هیچگونه مسئولیتی را در قبال نظرات کاربران را عهده دار نمی باشد.

حریم خصوصی و اطلاعات محرمانه

5-1- سامانه سیـونت تمام تلاش خود را جهت حفظ امنیت اطلاعات کاربران بر عهده می گیرد و با به روز ترین فناوری ها، اقدام به حراست از داده ها می نماید.

5-2- اطلاعات اخذ شده از کاربران صرفا جهت بهبود ارائه خدمات، اختصاصی کردن تجربه کاربری، امتیاز دهی به کاربران، پیگیری مطالبات و عودت وجوه در صورت لزوم و هم چنین مکابته و ارتباط با کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

5-3- سامانه سیـونت تعهد می کند داده های کاربران جز در مورد کارکرد در همین سامانه ؛ برای مقاصد دیگر به کار نرود.

مسئولیت ها و تعهدات

6-1- سیونت تمام تلاش خود را جهت رضایت کاربران ، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه خدمات می‌کند.

6-2- ماهیت سیونت یک سامانه واسط میان کاربران فرشنده و کاربران عادی در حوزه خرید و فروش انواع فایل است.

6-3- سیونت به هیچ عنوان در محتوایی که از طرف کاربر فروشنده در سامانه درج شده ، دخل و تصرفی نکرده و بنابراین کاربر عادی که نسبت به انتخاب و خرید از یک فروشنده خاص اقدام می کند ، طرف قرارداد و حساب با آن فروشنده است.

6-4- واحد پشتبانی سامانه به صورت 24 ساعته به صورت ارسال ایمیل و در ساعات اداری به صورت تلفنی و از طریق نرم افزارهای پیام رسان مختلف ، نسبت به رفع مشکلات کاربران اقدام می نماید.

نحوه پرداخت به کاربران و تسویه

7-1- رسید پرداخت های کاربران بعد از تایید واریز توسط تیم پشتیبانی ، از طریق پیام الکترونیکی صادر و در پنل کاربران قابل مشاهده است.

7-2- کاربر می پذیرد در صورت پرداخت ناموفق از طریق درگاه بانکی ، شخصا مسئول پیگیری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر سیونت ، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی گردد و سیونت در این خصوص مسئولیتی ندارد.

7-3- در صورت توقف همکاری سیونت با کاربر فروشنده به هر دلیل ، سایت سیونت موظف است موجودی پنـل را به حساب بانکی اعلام شده از سوی کاربر فروشنده ، ظرف مدت 5 روز کاری عودت دهد و با ایشان تسویه نماید.

شرایط غیر فعال سازی حساب کاربری

در صورت بروز هر یک از وارد زیر یا بنا به دستور مقام قضایی ، سیونت می تواند نسبت به غیر فعال سازی حساب کاربری کاربران ، اقدام نماید. سیونت در صورتی که بخواهد نسبت به این امر اقدام نماید ، ابتدا یک اخطار از طریق ایمیل به کاربر ارسال می نماید ، در صورت عدم ترتیب اثر وفق اخطار ارسالی ، حساب کاربر غیر فعال می گردد.

1- در صورت نقض هر یک از تعهدات مندرج در قوانین و مقررات سایت

2- در صورت هرگونه فعالیت مغایر با قوانین و مقررات جاری کشور

سایر مقررات

8-1- در صورت تغییر قوانین و مقررات سیونت نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن در پنل کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

8-2- سیـونت در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

8-3- سیـونت دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

8-4- نحوه ارتباط سیـونت با کاربران از تماس تلفنی و پیامک و کانال های رسمی آن در نرم افزار های پیام رسان می باشد که لیست آنها در سایت موجود است. کلیه پیام های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.

8-5- هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت ، اعتبار و دارایی‌های سیـونت شود تخلف تلقی خواهد. سیـونت این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز ، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

8-6- تمامی مالکیت سامانه متعلق به مدیـر سیـونت بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه ، هیچ نوع حقی اعم و نه محدود به مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

8-7- کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری ، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه سیـونت اجرا کند.

8-8- کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

8-9- در صورتی که کاربر باعث وارد شدن هرگونه ضرر زیانی به سیـونت و یا سایر کاربران و یا فروشندگان شود کاربر خاطی ملزم به احقاق تمامی حقوق ضایع شده می باشد.

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal