درگاه ثبت نام
فهرست محتـوا لیست غرفـه ها کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره سیـونت

خریـد و گارانتـی

قوانین و دستورالعمل خرید فایل و گارانتی معتبر

نحوه خرید محتوا

برای خرید فایل و محتوا از سیونت ، ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کرده و وارد درگاه کاربری خود شوید.

در سیـونت فایل ها دو دسته می شوند ، فایل هایی با عرضه رایگان که در هر زمان می توانید آنها را به صورت رایگان دانلود نمایید و فایل هایی که با پرداخت وجه می توانید آنها را دریافت کنید.

جهت خرید فایل ، ابتدا اکانت خود را به میزان مبلغ مورد نظر شارژ نمایید ، پس از شارژ می توانید نسب به خرید و دانلود فایل به صورت آنلاین اقدام کنید و در نظر داشته باشید که فایل خریداری شده از زمان خرید به مدت 7 روز شامل گارانتی عودت وجه می باشد.

چنانچه پس از خرید و دریافت فایل متوجه شدید که فایل با توضیحات فروشنده همخوانی ندارد و نیاز شما را بر طرف نمی کند، به تیم پشتیبانی سایت گزارش دهید ، به این ترتیب پشتیبانی سایت در اسرع وقت گزارش شما را بررسی کرده و چنانچه مشخص شود که گزارش شما صحیح است ، وجه پرداختی به صورت تمام و کمال به حساب شما عودت داده می شود و با فروشنده متخلف برخورد خواهد شد. دقت نمایید که صرفا 7 روز پس از خرید محتوا ، فرصت دارید که در مورد عدم صحت آن گزارش دهید در غیر این فایل دانلودی ، معتبر تلقی شده و مبلغ خرید به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

امـور حسابـداری

سخنی با فروشندگان محترم ...

ما در سیونت برای اینکه مشتری با خیال راحت خرید نماید ، قانون محکم گارانتی را در نظر گرفته ایم و همواره به آن متعهد می باشیم. لذا از شما خواهشمندیم که توضیحاتی که برای محتوای خود ثبت می کنید، کاملا منطبق با فایل دانلودی باشد و تمام زوایای آن را پوشش دهد ، به این ترتیب مشتری در زمان خرید با اطلاعات کامل و دقیق اقدام به خرید کرده و احتمال استقبال کاربران از آن افزایش می یابد.

چنانچه مشتری فایل شما را خریداری نماید ، امکان ویرایش محتوای خریداری شده به مدت 14 روز غیر فعال خواهد شد و پس از سپری شدن این مدت زمان ، شما قادر خواهید بود که محتوای خود را در صورت نیاز ، ویرایش نمایید.

ثبت فایـل جدیـد

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

samandehi enamad zarinpal