درگاه کاربری وبلاگ آموزشی خرید و گارانتی
فهرست محتـوا لیست غرفـه ها کاوش هوشمنـد پشتیبـانی سایت دربـاره سیـونت

نسخـه پلتفـرم 3.4

جدیدترین امکانات و قابلیت های سیـونت

نسخـه 0.41400/06/22

با سلام و عرض احترام
با توجه به گزارش کاربران محترم، موارد زیر در سامانه اصلاح گردید:
1- خطای جذب افراد با استفاده از لینک معرفی
2- خطای نمایش شماره صفحات در بخش لیست کاربران
شایان ذکر است که در بخش « کسب درآمد با معرفی سیونت » تغییراتی ایجاد کردیم که دوستان معرف بتوانند درآمد بیشتری داشته باشند.
به این منظور 10% از میزان تراکنش صورت گرفته، به معرف خریدار و 10% دیگر به معرف فروشنده، به عنوان حق الزحمه تعلق می گیرد.
با این حساب شما با معرفی سایت سیونت به دیگران می توانید درآمد عالی داشته باشید و افراد معرفی شده از سوی شما چه فروشنده باشند و چه خریدار ؛ به شما 10% قیمت محتوا تعلق می گیرد و نکته جالب اینجاست که اگر هر دو فرد خریدار و فروشنده از سوی شما معرفی شده باشند ، حق الزحمه شما معادل 20% محاسبه می شود.
امیدواریم که امکانات جدید بتواند رضایت شما را جلب نماید.

نسخـه 0.31400/06/18

با سلام و عرض احترام
مفتخریم اطلاع دهیم که مجوز های رسمی از وزارت ارشاد و سامانه اینماد و سامانه شاپرک اخذ گردید. به این ترتیب سایت سیونت به درگاه آنلاین اختصاصی مجهز گردید و از این پس ، کاربران محترم می توانند به صورت آنلاین نسبت به شارژ حساب کاربری خود اقدام نموده و خرید را انجام دهند.
همچنین سیستم هوشمند فشرده سازی فایل بهینه سازی گردید و اطلاعات مربوط به « کپی رایت فایل ها و محفوظ بودن حق نشر آن برای فروشنده و صاحب فایل » ، در ضمیمه محتوا قرار گرفت.
امیدواریم که قابلیت جدید بتواند رضایت شما را جلب نماید.
ارادتمند ؛ مدیر و برنامه نویس سیونت

نسخـه 0.21400/06/15

با سلام و عرض احترام
بنا به گزارش کاربران محترم، اصلاحات زیر در پلتفرم صورت گرفت.
1- خطای آپلود فایل با فرمت RAR برطرف گردید.
2- خطای آپلود بعضی از فایل ها با فرمت ZIP حل شد.
3- خطای آپلود با حجم 25 مگابایت در قسمت ویرایش محتوا اصلاح شد.
همچنین سیستم هوشمند فشرده سازی فایل در سرور راه اندازی گردید. در این سیستم فایل ضمیمه محتوا به صورت خودکار فشرده شده و به این ترتیب ، مشتریان برای دریافت فایل ضمیمه ، حجم کمتری را دانلود می کنند.

نسخـه 0.11400/06/11

با سلام و عرض احترام
سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی ؛ با هدف ایجاد محیطی ایمن و مناسب جهت خرید و فروش محتوای دیجیتال ، توسط میثم شریفی (مدیر و صاحب امتیاز) به صورت تخصصی برنامه نویسی و راه اندازی شده است.
ما 40 قابلیت حرفه ای و منحصر به فرد برای شما در نظر گرفته ایم که با ثبت نام در سایت می توانید از آنها استفاده نمایید.
خواهشمندیم چنانچه مشکلی در روال و قابلیت های سایت مشاهده نمودید ما را در جریان قرار دهید تا هر چه سریعتر مشکل را بر طرف کنیم.
با تشکر و سپاس فراوان

سیـونت ؛ پلتفرم خرید و فروش فایل همراه با گارانتی SiteMap.xml وبلاگ آموزشیتعرفه خدماتلیست کاربران تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.

enamad zarinpal